İşinize değer katar.
TOPÇU MAKİNA ENDÜSTRİYEL MUTFAK-image1

1978 yılında Bursa’nın Osmangazi ilçesinde kuruldu. Kurulduğu günden bu yana kendi proje ve tasarımlarını hayata geçiren ve ürünlerinin patentlerini alan firmamız alanındaki en kaliteli ürünleri, optimum işlevsellikle sizlere sunmaktadır. İlk olarak mekanik tulumba tatlısı makinesini imla eden firmamız daha sonra motorlu tulumba tatlısı makinesini geliştirip sunmuştur.

Sırasıyla köfte ve tulumba tatlı şekillendirme makinesi, lokma dökme makineleri, sübye makinesi, otomatik paslanmaz köfte ve tulumba şekillendirme makineleri, spiral hamur yoğurma makineleri, planet karıştırıcı ve çırpıcı mikserler pastane ve pasta ustaları için aynı anda yapabilecekleri pişirme ve karıştırma mikserleri ve magnoliatatlısı makinesi hizmete sunulmuştur.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip firmamız tüm isteklerinize uygun ürünleri  teknik servis garantisi ile sunmayı kendine amaç edinmiştir. Standart üretimlerimizin dışında isteğe bağlı butik üretim yapmaktayız.

Mağazamızda birçok marka ve ürünün bayiliği ve satışı da yapılmaktadır. Güral Porselen, Porland,Remta, Samixir, Rational, Empero,İnoksan, Baysan, PORTABIANCO, Can Can, Portashelf,KAPP, Yürük, Özbir, Frozy,Paşabahçe, Robot Coupe, Avatherm, LACIMBALI VS. bünyemizde bulundurduğumuz ürünlerden bazıları.

Çalışanlarımız

Yönetim Kurulu Çalışanları

Hüseyin Topçu

Genel Müdür

İsmail Demir

Müdür

    Şafak Demir

    Muhasebe